Відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи»

617_deoci.com20-21 жовтня 2016 р. на базі факультету мистецтв відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи».

Конференція проходила у рамках угоди спільної роботи з Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України (відділ змісту і організації педагогічної освіти), Інститутом обдарованої дитини НАПН України (відділ діагностики обдарованості). Читати повністюV Міжнародний форум «Проблеми розвитку інноваційного та інформаційного суспільства»

14715625_1681619508795604_5290882045203434728_o20–21 жовтня 2016 р. на базі Українського інституту науково-технічної експертизи і інформації (УкрІНТЕІ) проходив V Міжнародний форум «Проблеми розвитку інноваційного та інформаційного суспільства».

Читати повністюЗвітно-виборча конференція Ради молодих науковців УДПУ імені Павла Тичини

dsc_596220 жовтня 2016 року було проведено звітно-виборчу конференцію Ради молодих науковців Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. У засіданні взяли участь молоді науковці попереднього складу РМН та делеговані до нового, які представляють інтереси наукової молоді всіх факультетів та інституту університету.   Читати повністюІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи»

konferentsiya-2016

20-21 жовтня 2016 р. на базі факультету мистецтв відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи». Робота буде проводитися за наступними напрямками:

- філософський аспект мистецької освіти;

- гуманізація мистецької освіти;

- формування морально-естетичних цінностей засобами мистецтва;

розвиток творчої особистості у процесі викладання дисциплін мистецького циклу;

- інтеграція в системі мистецької освіти;

- виховний і розвивальний потенціал художньої діяльності;

- підготовка майбутніх учителів мистецьких дисциплін у контексті сучасних освітніх технологій. Читати повністюВсеукраїнська наукова конференція «Українська державність: тяглість традицій та трансформація сьогодення»

1394578631_lavro_8ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО УЧАСТІ У

Всеукраїнській науковій конференції

«Українська державність: тяглість традицій та трансформація сьогодення»
(до 25-річчя проголошення незалежності України)

Конференція відбудеться 29 листопада 2016 р.

в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини Читати повністю