Відбулась всеукраїнська наукова конференція «Українська державність: тяглість традицій та трансформація сьогодення»

dsc_07421 грудня 2016 р. на базі історичного факультету відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Українська державність: тяглість традицій та трансформація сьогодення» (до 25-річчя проголошення незалежності України). Співорганізаторами заходу стали історичний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського.

Читати повністюЗбірник наукових праць Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

dyzajn-nauka2Продовжено набір статей до «Збірника наукових праць Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини», який включений до переліку фахових видань України, в якому можуть публікуватися результати досліджень на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук.

До збірника входять статті, у яких науковці розглядають актуальні проблеми удосконалення навчально-виховного процесу загальноосвітньої і вищої школи, висвітлюють результати наукових досліджень у галузі педагогічних наук.

Матеріали приймаються до 9 грудня 2016 р.

Детальна інформаціяІІІ Всеукраїнський науково-методичний Інтернет-семінар «Молодь, освіта, наука та мистецтво»

internet-seminar-dsc_991624 листопада 2016 р. професорсько-викладацьким складом та студентством факультету мистецтв було проведено ІІІ Всеукраїнський науково-методичний Інтернет-семінар «Молодь, освіта, наука та мистецтво». Співорганізаторами заходу були Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України (відділ змісту та організації педагогічної освіти), Інститут обдарованої дитини НАПН України (відділ діагностики обдарованості), Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка (факультет мистецтв) та Об’єднання професійних художників (Ізраїль). Особливістю цьогорічного семінару було використання інтернет-ресурсу, зокрема програми Скайп, що дало змогу в реальному часі залучити до пленарного засідання доповідачів із інших ВУЗів, країн і навіть континентів! Майже сто учасників забажали взяти учать у семінарі. Слід зазначити, що подібні заходи на факультеті проходили й раніше, проте така масовість уперше. Читати повністюПрограма Global UGRAD

global_ugradЦе програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Ця міжнародна освітня й культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки.

Читати повністю