Відбір студентів на навчання в Корею

openas_260417Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України інформує, що Корейський національний інститут розвитку міжнародної освіти (NIIED) оголошує відбір студентів на навчання в Кореї. Усі студенти, які відповідають вимогам програми, мають можливість подати документи на розгляд до Консульського Відділу Посольства Республіки Корея в Україні.

Останній термін подання документів на розгляд – 7 жовтня 2016 року.

Інформація про програму, вимоги до аплікантів, анкети знаходиться на веб-сайті http://www.studyinkorea.go.kr.

 Право у галузі охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів

1229958Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції інформує, що Секретаріат Програми ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП) оголосив про початок розгляду заявок на участь у стипендіальній програмі «Право у галузі охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів», що організовується ЮНЕП спільно з Юридичним центром Джорджтаунського Університету (м. Вашингтон, США). Читати повністюЗапрошення!

zavantazhennyaШановні викладачі, науковці, аспіранти та студенти!

Празький інститут підвищення кваліфікації запрошує Вас взяти участь

в Міжнародній науково-практичній конференції

«Проблеми та перспективи розвитку європейської освіти»

20-27 листопада 2016 р., м. Прага

з можливістю одночасного стажування

в Празькому інституті підвищення кваліфікації

Читати повністюЗапрошуємо до участі у тренінгу

can-stock-photo_csp11263328

До уваги аспірантів, здобувачів наукового ступеня та кандидатів наук!
Запрошуємо до участі у тренінгу «Як просувати наукове дослідження (How to promote your research)», який відбудеться 14 вересня 2016 року в аудиторії 422 корпусу № 3 о 14.20.

Читати повністюВсеукраїнський конкурс кращих проектів «Твій ідеальний ЕКО Дім» від відділу Внутрішніх інженерних мереж компанії REHAU

tvij-idealnyj-eko-dimЗапрошуємо студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини прийняти участь у Всеукраїнському Конкурсі кращих проектів «Твій ідеальний ЕКО Дім» від відділу Внутрішніх інженерних мереж компанії REHAU.

Для участі у конкурсі студент повинен створити 3D модель ідеального ЕКО будинку, використовуючи сучасні та енергоефективні технології, а також труби REHAU. Роботи трьох переможців будуть експонуватися на території офісу компанії REHAU у Німеччині, кращі 30-ть робіт будуть представлені на виставці на території аеропорту “Бориспіль” та в Центрі української культури та мистецтва. Фіналісти отримають цінні призи від REHAU, а один учасник отримає «Приз глядацьких симпатій» від авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України». На всіх півфіналістів чекає свято та офіційна церемонія нагородження. Читати повністю