Всеукраїнська студентська наукова конференція «Апостол кращої долі України»: до 200-річчя з дня народження М.І. Костомарова»

716 травня 2017 року кафедра історії України та науково-дослідна лабораторія «Історичне краєзнавство Уманщини» провели Всеукраїнську студентську наукову конференцію «Апостол кращої долі України»: до 200-річчя з дня народження М.І. Костомарова». Читати повністюШколи академічного письма: від теорії до практики

writeВідповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1/9-240 від  28.04.2017 р.  «Щодо проведення «Школи академічного письма: від теорії до практики» інформуємо вчених Уманського державного педагогічного університету  про те, що 26-28 травня 2017року у м. Києві відбудеться міжнародна навчально-тренінгова програма  «Школа академічного письма: від теорії до практики» (далі ­– Школа), організаторами якої є аналітична агенція «Освітні тренди», за підтримки  Спілки дослідників вищої освіти України, Інституту бізнес-освіти Київського національного економічного університету  імені Вадима Гетьмана, Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, Всеукраїнської громадської організації «Поруч».

Читати повністюОголошення!

2221-300x248На засіданні спеціалізованої вченої ради К 74.053.02

в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (зал засідань) відбудуться захисти дисертаційних досліджень:

30 травня 2017 року 11.00 год.

на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук

зі спеціальності 13.00.07 – теорія і методика виховання Читати повністюІV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Мистецька освіта в контексті євроінтеграційних процесів».

_DSC0343У рамках заходів до Днів науки 20 квітня 2017 р. Радою молодих науковців та дослідників, Студентським науковим товариством факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено ІV Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Мистецька освіта в контексті євроінтеграційних процесів». Робота конференції проходила за напрямами: Читати повністюУманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини переміг у конкурсі «Винахід року -2016»

41771-1uЦеремонія вручення нагород «Винахід року – 2016» відбулася у Києві  в Будинку офіцерів 21 квітня о 10 годині у Міжнародний день інтелектуальної власності. Дійство почалося із виставки  інноваційних  військових розробок.

Читати повністю