Факультет соціальної та психологічної освіти вшановує подвиги учасників акцій громадського спротиву 2004 року

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності. 

 

 

 

Читати повністюКонкурс історичного оповідання «Pro Минуле – 2018»

Що писати?

Історичні оповідання, котрі раніше не були надруковані чи оприлюднені (зокрема через Інтернет).

  • Тема цьогорічного конкурсу: Українські визвольні змагання 1917-1921 рр.
  • Мова – українська.
  • Обсяг – 10-25 тис. друкованих знаків із пробілами.

Кому можна?

  • Взяти участь у конкурсі може будь-хто, незалежно від віку, громадянства та наявності чи відсутності попередніх публікацій.

Читати повністюПро Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок

Відповідно до листа Департаменту науково – технічного розвитку Міністерства освіти і науки України «Щодо подання претендентів та їх робіт на присудження Премії Верховної Ради України» та згідно з Постановою Верховної Ради України від 16 березня 2007 року № 775-У «» (далі – Постанова) та Інструкцією про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим

Читати повністюВідкрита лекція Марка Гінзбурга

20 лютого о 18:00 в актові залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (вул. Садова, 28) відбудеться відкрита лекція Президента  інвестиційно-будівельного холдингу «UIH», новатора у сфері блокчейну і криптовалют, мільярдера зі списку Forbes – Марка Гінзбурга.

Запрошуються викладачі та студенти університету.