ОГОЛОШЕННЯ

19 квітня 2018 р. о 14.30 год.

у конференц-залі центрального корпусу

відбудеться засідання

НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ

Порядок денний:

  • ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, ЛІТЕРАТУРИ ТА МЕТОДИК ЇХ ВИКЛАДАННЯ.

ДОП.: КОЛОМІЄЦЬ І.І. – кандидат філологічних наук, доцент,

заступник декана з наукової робот

  • ПРО ПІДГОТОВКУ ДО ХІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «УМАНЬ – 2018. НАУКА. ОСВІТА. МОЛОДЬ».

ДОП.: МЕЛЬНИК О.С. – кандидат технічних наук, доцент, голова Ради молодих науковців

  • ЗВІТ ПРО НАУКОВІ СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ.

ДОП.: БОНДАРУК Я.В. – кандидат педагогічних наук, доцент

  • ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕМ ДИСЕРТАЦІЙ.

ДОП.: проф. СОКИРСЬКА В.В. – проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва

  • ПРО РЕКОМЕНДУВАННЯ ДО ДРУКУ НАУКОВИХ ВИДАНЬ.

ДОП.: доц. ЗАГОРУЙКО Л.О. – завідувач редакційного відділу

  • РІЗНЕ.

 Щорічний літній семінар з болгарської мови, літератури та культури

Студенти та викладачі болгаристи та славісти запрошуються до участі у щорічному літньому семінарі з болгарської мови, літератури та культури.

 Семінар проводитиметься у Великотирновському університеті ім. Св. Кирила та Мефодія у період 16.07 – 05.08.2018рр. та Софійському університеті ім. Св. Климента Орхидського у період з 15.07. – 04.08.2018рр. Читати повністюПро подання претендентів на отримання іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених

 Відповідно до листа департаменту науково-технічного розвитку Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №18.4-54. «Про подання претендентів на отримання іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених», та до Постанови Верховної Ради України від 16 березня 2007 року № 774-У «Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених» засновано 30 іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених (далі – стипендії) віком до 35 років, які успішно пройшли захист докторської дисертації або підготували матеріали докторської дисертації, що прийняті до розгляду спеціалізованою вченою радою для захисту докторських дисертацій. Щомісячний розмір стипендії – 2 тисячі гривень. Читати повністюПро проведення III Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1/9-199 від 04.04.2018 року «Про проведення III Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко» та на виконання Указу Президента України №523/2016 «Про заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932 – 1933 років в Україні – геноциду Українського народу» Міністерство освіти і науки України повідомляє  про проведення III Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко.

Читати повністюНагородження переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання)

На базі факультету української філології відбулося оголошення результатів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зазначеної спеціальності. На Конкурс 2017/2018 навчального року всього надійшло 109 робіт із понад 50 закладів вищої освіти. Високоповажні члени галузевої конкурсної комісії на чолі із ректором Безлюдним О. І. гідно оцінили наукові розвідки конкурсантів.

На підставі відкритого обговорення наукових робіт та наукових доповідей учасників науково-практичної конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання) галузева конкурсна комісія вирішила визнати претендентів на нагородження.

Читати повністю