Професійне навчання і стажування без кордонів в Республіці Польща

   Всеукраїнський центр освітнього консультування АПОС України запрошує долучитися до міжнародного освітнього проекту «Професійне навчання і стажування без кордонів», спрямованого на вдосконалення фахових знань студентів і випускників.

   Пілотна група студентів зможе пройти навчання і стажування в Республіці Польща на базі провідних світових компаній LGElectronics, Hyundai, KIA, Samsung, Volkswagen, Bosch та інших.

   Мета програми: сприяти учасникам в набутті практичних знань та вмінь у галузі машинобудування, електроніки та супутніх галузей, цінного досвіду та додаткових компетенцій на високотехнологічних підприємствах Польщі. Читати повністюНавчальна поїздка для молоді до міста Гдиня (Республіка Польща)

Студенти нашого університету можуть долучитися до двотижневої навчальної поїздки для молоді до міста Гдиня (Республіка Польща). Мета проекту – показати учасникам розвиток Польщі з моменту падіння комунізму до перетворення в повноцінну європейську державу. Всю цю інформацію учасники отримують під час неформальних зустрічей з політиками, представниками громадських організацій, польськими студентами та іншими діячами.

Читати повністю

  

Пропонуємо взяти участь в 23 сесії Єврошколи (EU Study Days)

 Студенти нашого університету мають можливість взяти участь у проекті від Представництва Європейського Союзу в Україні  – EU Study Days in Ukraine (Єврошкола).

 Діяльність Єврошколи охоплює такі питання як історія європейської інтеграції, дослідження цінностей у світі та Європі, освітні можливості, специфіку права ЄС, зону вільної торгівлі, Читати повністю